MINERALI – AKCENAT NA PRONALAŽENJU CENTRALNIH TEMA U HOMEOPATSKOM SLUČAJU – seminar Andreasa Bjorndahla

27. – 28. juna 2020. godine (od 10 – 18 sati)

Description: C:\Users\Simillimum\Desktop\objave strani 2014\Bilde Andreas CV.jpg

Andreas N. Bjørndal radi kao homeopata već 35 godina, predaje na „Norsk Akademi for Naturmedin“ – NAN (Norveška akademija za prirodnu medicinu) od 1987. godine. Danas je na mestu rukovodioca Akademije. Promoviše homeopatiju i poboljšanje standarda u edukaciji,  kroz svoj politički angažman, Objavljuje članke, učestvuje u debatama na TV-u, radiju i dnevnim novinama. Član je i predsedavajući komisija i strukovnih udruženja pri Norveškoj vladi. Kao predsedavajući norveške homeopatske lige (NHL) započeo je rad na unapređenju edukacije u homeopatiji, što i danas radi u saradnji sa ECCH (The European Central Council of Homeopaths), ICCH (International Council for Homeopathy). Andreas je naš saradnik i prijatelj i radujemo se njegovom novom dolasku. Transkripti svih njegovih seminara mogu se nabaviti u biblioteci Udruženja «Simillimum».

USLED PREVENTIVNIH MERA VEZANIH ZA VIRUS SARS-Cov-2, PREDAVANJE ĆE SE ODRŽATI PUTEM ON LINE PLATFORME ZOOM. UČESNICIMA U SALI BIĆE OBEZBEĐENO DOVOLJNO PROSTORA. MASKE I RUKAVICE SU POŽELJNE.

Obezbeđen je konsekutivni prevod na srpski jezik.

Učesnici dobijaju sertifikat kao potvrdu o učešću u trajanju od 16 sati

CENA SEMINARA BEZ POPUSTA – 120 €

ZA ČLANOVE UDRUŽENJA – 100€

ZA REDOVNE STUDENTE SVIH HOMEOPATSKIH ŠKOLA 100 €