UPIS NOVE GENERACIJE STUDIJA VETERINARSKE HOMEOPATIJE ŠKOLSKE 2020/2021 GODINE

OBJAVA ZA UPIS NOVE GENERACIJE STUDIJA VETERINARSKE HOMEOPATIJE ŠKOLSKE 2020/2021 GODINE

Udruženje ”Simillimum” objavljuje konkurs za upis nove generacije studija veterinarske homeopatije u trajanju od dve školske godine počev od septembra 2020. godine.

Nastava je podeljena u deset blokova prve i deset blokova druge godine i odvija se jednom mesečno, nedeljom. Raspored se daje unapred za celu školsku godinu.

Polaganje završnog ispita je na kraju druge godine.

Nakon uspešno položenog ispita, izdaje se sertifikat.

Jedna mesečna rata je 60 evra u dinarskoj protivvrednosti. U ovaj iznos uključen je rad predavača, testovi, vežbe i priručnik. Plaćanje u ratama obavlja se najkasnije na sam dan predavanja za tekući mesec.

ROK ZA PRIJAVU: DOK SE NE FORMIRA GRUPA (NAJKASNIJE DO 1. JULA 2020 GODINE)

Prijava:

Ferenc Sečedi, dr vet. med

telefon: 063/8116.828

e-mejl: secedif@stcable.net

Mesto nastave:

Beograd, Bulevar kralja Aleksandra 201, sprat VI, stan 6 (u blizini «Liona» na Zvezdari).

Minimalan broj grupe za učenje je  7 studenata.

Udžbenik je obezbeđen (na srpskom).

Postoji i druga dopunska literatura (srpski, engleski).

Veterinarski modul se sastoji od:

Teorija obuhvata:

– odnos izmedju akademskog i homeopaskog sistema lečenja

– homeopatija – šire mogućnosti u lečenju životinja

– homeopatski tretman organa i organskih sistema

– principi lečenja akutnih i hroničnih bolesti sa homeopatijom

– lečenje konja, goveda, svinja i malih životinja sa homeopatijom

– lečenje životinja u zapatu

Praktični deo sastoji se od:

– klinički pregled životinje i uzimanje slučaja

– obrada dobijenih informacija i pronalaženje homeopatskog leka

– određivanje potencije leka i doziranje

– mogućnost primene homeopatskog leka sa alopatskim lekom

– praćenje toka izlečenja

– vođenje evidencije o pacijentima

Biografija predavača

Sečedi Ferenc rođen je 1963. godine u Bečeju. Veterinarski fakultet u Beogradu završava 1989. godine. Godine 2002. savladao je veštine, koje otvaraju put prema altenativnim metodama lečenja kao što su radiestezija, psihotronika, hipnoza, neurolingvističko programiranje i kiropraktika. 2008. godine u Budimpešti je završio homeopatske studije iz veterine i stekao je međunarodnu diplomu ”IAVH – diploma”. Potom 2011. godine završio je i humane homeopatske studije u homeopatskoj školi „Hahnemann“ u Novom Sadu. Momentalno je predavač u školi za veterinarsku homeopatiju u Budimpešti i u homeopatskoj školi „Haneman“ u Novom Sadu. 2016. godine u novembru na zajdeničkom kongresu ECH i IAVH u Beču, održao je prezentaciju na temu, kako primeniti metod senzacije kod životinja.

Od jeseni 2020. godine pokreće četvrti put, studije Veterinarske homeopatije u Srbiji. Živi i radi u Bečeju u svojoj veterinarskoj ambulanti.

U pripremi je drugo prošireno izdanje udžbenkka.