07. 03. 2017.

VETERINA-2017

POČEO NOVI CIKLUS UPISA ZA STUDIJE VETERINARSKE HOMEOPATIJE ....

Drago nam je da možemo da objavimo upis III genearcije studenata veterinarske homeopatije pri Udruženju "Simillimum".

OBJAVA ZA UPIS III GENERACIJE STUDIJA VETERINARSKE HOMEOPATIJE

Udruženje ”Simillimum” objavljuje konkurs za upis III generacije studija veterinarske homeopatije u trajanju od dve školske godine počev od septembra 2017. godine.

Nastava je podeljena u dve grupe po deset blokova na godinu i odvija se jednom mesečno, nedeljom. Raspored se daje za celu školsku godinu.

Polaganje završnog ispita je na kraju dvogodišnjeg ciklusa.

Nakon uspešno položenog ispita, izdaje se certifikat.

Jedna mesečna rata je 60 evra u dinarskoj protivcvrednosti. U ovaj iznos uključeno je rad predavača, testovi, vežbe i priručnik. Plaćanje u ratama obavlja se najkasnije na sam dan predavanja za tekući mesec.

Uslovi:

• Veterinarsku homeopatiju mogu upisati svi koji imaju najmanje jednu godinu studiranja klasične homeopatije (poznavanje Materia Medice i tehnike repertorizacije) i to potvrđuju sa odgovarajućim dokumentom – uverenje ili diploma.

IZUZETNO:

Za veterinare koji nemaju predznanje iz homeopatije organizuje se posebno produženo predavanje u trajanju od jedan sat (minimalno 8 blokova) bez posebne naknade u danima kada su redovna predavanja: upoznavanje sa suštinom Materia Medice i repertorizacijom (osnovnim alatom homeopata)

• Sa kandidatima će biti obavljen razgovora (motivaciono pismo i individualni razgovor sa komisijom za procenu)
  •  Studiranje veterinarske prakse je pluralističko (mogu i ne-veterinari)

Rok za prijavu: 30.8.2017.

Prijava:

Ferenc Sečedi, dr vet. med

telefon: 063/8116.828

e-mejl: secedif@stcable.net

Mesto nastave: Beograd, Džordža Vašingtona 28 / II sprat

Minimalan broj grupe za učenje je 6 studenata.

Udžbenik je obezbeđen (na srpskom).

Postoji i druga dopunska literatura (srpski, engleski).

Veterinarski modul se sastoji iz dva dela.

Teorija obuhvata:

- odnos izmedju akademskog i homeopaskog sistema lečenja

- homeopatija - šire mogućnosti u lečenju životinja

- homeopatski tretman organa i organskih sistema

- principi lečenja akutnih i hroničnih bolesti sa homeopatijom

- lečenje konja, goveda, svinja i malih životinja sa homeopatijom

- lečenje životinja u zapatu

Praktični deo sastoji se od:

- klinički pregled životinje i uzimanje slučaja

- obrada dobijenih informacija i pronalaženje homeopatskog leka

- određivanje potencije leka i doziranje

- mogućnost primene homeopatskog leka sa alopatskim lekom

- praćenje toka izlečenja

- vođenje evidencije o pacijentima

Biografija predavača

Sečedi Ferenc rođen je 1963. godine u Bečeju. Veterinarski fakultet u Beogradu završava 1989. godine. Godine 2002. savladao je veštine, koje otvaraju put prema altenativnim metodama lečenja kao što su radiestezija, psihotronika, hipnoza, neurolingvističko programiranje i kiropraktika. 2008. godine u Budimpešti je završio homeopatske studije iz veterine i stekao je međunarodnu diplomu ”IAVH - diploma”. Potom 2011. godine završio je i humane homeopatske studije u homeopatskoj školi „Hahnemann“ u Novom Sadu. Momentalno je predavač u školi za veterinarsku homeopatiju u Budimpešti i u homeopatskoj školi „Haneman“ u Novom Sadu. Od jeseni 2012. godine planira da uvodi veterinarsku homepatiju u Srbiju, u vidu veterinarskog modula. Živi i radi u Bečeju u svojoj veterinarskoj ambulanti.

Preuzmite:
Preuzmite: Slide05.jpg