06. 02. 2017.

hardy-srpski-2017

DŽONATAN HARDU PONOVO U BEOGRADU!

DR DŽONATAN HARDI

Od 16. do 18. juna 2017. ponovo u Beogradu

Ovaj trodnevni seminar će nam pomoći da naučimo remedije porodica mekušaca  i zmija. Oni koji prisustvovali prošlogodišnjem seminaru znaju, koliko su predavanja ovog učitelja jasna, precizna, dobro pripremljena i potkrepljena slučajevima iz dugogodišnje uspešne prakse. Posebnim sortiranjem simptoma, na one koji pripadaju carstvu, mijazmu ili remediji nepogrešivo sprovodi diferencijalnu dijagnozu.

O predavaču:

Naš gost je 1978. završio zoologiju pri Oksfordskom univerzitetu, a potom, 1984. godine medicinu na Sauthempton univerzitetu. Radio je kao lekar u Mary's Hospital, kada je započeo svoje studije  homeopatije. Ima sopstvenu homeopatsku praksu od 1986. godine. Nezavisni je predstavnik praktičara homeopatije u Odboru za homeopatiju. Član je nastavnog tima Fakulteta za homeopatiju i organizuje post-diplomske treninge u Engleskoj i šire.

Pored Velike Britanije, predaje širom sveta: u Slovačkoj, Rusiji, Poljskoj, Rumuniji, Holandiji, Srbiji... Gost je predavač i u poznatoj homeopatskoj školi Miše Norlanda.

Obezbeđen je konsekutivni  prevod na srpski jezik i nakon seminara učesnici dobijaju sertifikat. (24sata rada)

CENA SEMINARA BEZ POPUSTA - 210 EUR

Popust za registrovane članove:

ZA UPLATE DO 01. juna 2017. - 150 EUR

Nakon 01.juna 2017. - 180 EUR

Studenti drugih škola i udruženja 120 EUR

Studenti „Simillimum-a“ ne plaćaju ništa van redovne školarine.

LOKACIJA:

GUARNERIUS Centar lepih umetnosti Jovana Kolundžije / Džordža Vašingtona 12 / Beograd

Informacije i prijava

Udruženje za širenje i unapređenje klasične homeopatije ”Simillimum”

Beograd, Džordža Vašingtona 28/II sprat

Radno vreme: Radnim danom od 16 do 20 sati i subotom od 9 do 13 sati.

+ 381 (0)11-3228.238

+ 381 (0)64-3067.465