50 razloga zašto sam homeopata

Meki povez

Obim: 74 strane, 24. cm

Poštovani čitaoče,

Svrha ove knjige je da Te upozna sa relativno novom metodom lečenja na našim prostorima – homeopatijom. Čitajući je, primetićeš da su za istu bolest kod pacijenata prepisivani različiti lekovi. Radi se o jednom od principa homeopatije – individualizacija pacijenta prema leku. S toga Te molim da, čak ako i prepoznaš u knjizi neke od svojih tegoba, nikako ne uzmeš lekove koji su ovde navedeni. Lečenje treba prepustiti školovanom homeopati.

S poštovanjem.
Pevodilac: Jasmina Tmušić – Bursać, homeopata, Novi Sad, 2009. godine